Gezonde voeding en traktaties

Op een gezonde school hoort ook gezonde voeding. Wij vinden het daarom belangrijk dat kinderen geleerd wordt wat gezonde voeding is en waarom.
De verjaardag is voor alle kinderen een speciale dag. Ze worden die dag in het zonnetje gezet. Uiteraard mag de jarige trakteren in de klas. We vragen u om een zo gezond en suikervrij mogelijke traktatie te verzorgen.

Ideeën hiervoor vindt u op de volgende sites: www.jessicaonline.nlwww.kindertraktatiesgezond.nlwww.voedingscentrum.nl

De jarige kinderen mogen die dag langs alle groepen met een mooie grote kaart, waarop de juffen en meesters een felicitatie schrijven en een sticker plakken. De juffen en meesters hoeven niet getrakteerd te worden. Ook bij feesten (Sint, Kerst, etc.) en uitjes (schoolreis, werkweek, etc.) willen we het graag zo gezond mogelijk houden. Geeft u ook dan a.u.b. gezonde dingen mee, zodat we er samen voor kunnen zorgen dat onze school zo gezond mogelijk blijft. Voor het ‘10-uurtje’ en de lunch is het fijn als de broodtrommel gevuld is met gezonde boterhammen, fruit en groente. Water is vaak een prima drankje voor erbij.